SDH Velká Hraštice

Sbor dobrovolných hasičů Velká Hraštice

Staň se mladým hasičem!!!

Mladým hasičem můžeš být od 3 do 15ti let věku, ať si kluk a nebo holka.
Scházíme se každou neděli odpoledne.
Přes zimu se věnujeme požární všestrannosti. Učíme se uzly, topografii, technické hasební prostředky, zdravovědu a spoustu jiných užitečných dovedností.
 V létě je nejoblíbenější disciplínou hasičský útok s vodou a požární stříkačkou, kterou máme díky dotaci z EU úplně novou.
Pokud se chceš  stát mladým hasičem, neváhej a volej 731 117 774 , staneš se součástí skvělé party a naučíš se mnoho nových věcí.

Naše největší úspěchy

V roce 2023 jsme s družstvem přípravky, což jsou děti  3-7 let vyhráli Příbramskou dětskou hasičskou ligu, ani starší se nemuseli stydět za krásnou čtvrtou příčku.

V srpnu 2023 jsme v Novém Kníně se staršími dětmi vyhráli Putovní sekeru, což je tamní dětský putovní pohár. Mladší družstvo obsadilo třetí místo a přípravka zlato.