Home » Uncategorized » Velká Lečice_Pietní akt na památku Jeffa caldy

Velká Lečice_Pietní akt na památku Jeffa caldy

V sobotu 17. srpna jsme se vydali k našim sousedům do Velké Lečice, abychom uctily památku tragicky zesnulého hasiče Jeffa Caldy. Sešli jsme se před restaurací Kocába, kde se hasičská auta seřadila do řady. Po té jsme se konvojem hasičských vozidel vydali k pomníčku, který vybudovali velkolečičtí hasiči na místě neštěstí. Po vyslechnutí pár slov od starosty obce byly položeny kytice a věnce k pomníčku. Pak jsme konvojem vozidel pokračovali směrem k hasičské zbrojnici, před kterou ještě velkolečičtí hasiči položili věnec na pomník padlých hrdinů. U hasičské zbrojnice bylo připraveno bohaté pohoštění pro všechny, kteří přišli Jeffovi vzdát hold.

[Dominik]


Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook

SuperWebTricks Loading...