Home » Uncategorized » Lampiónový průvod 2019

Lampiónový průvod 2019

I letos náš sbor pořádal lampiónový průvod. Datum tentokráte připadlo na 9. listopadu. Sešli jsme se u hasičské zbrojnice v půl druhé hodiny odpoledne. Připravili jsme zázemí a zajeli i pro trochu suchého dřeva na oheň. Ve tři čtvrtě na pět byl sraz před školou v Malé Hraštici. Každý dětský účastník dostal svítící náramek a poukázku na špekáček. Po páté hodině se dal průvod do pohybu směr Velká Hraštice. Průvod byl krásný a dlouhý skoro sto metrů. Po příchodu na náves ve Velké Hraštici dostalo každé dítě kromě špekáčku ještě malou odměnu a teplý čaj zdarma. Za to děkujeme Obecnímu Úřadu Malé Hraštice, který nám poskytl finanční dotaci.


Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *