Home » Uncategorized » Hasičský ples 2020

Hasičský ples 2020

Opět tu máme začátek nového roku a jak jinak bychom jej zahájili než naším tradičním Hasičským plesem. Termín toho letošního byl stanoven na 15.února.
Jako každý rok začínají přípravy už během ledna. Oslovují se sponzoři, nechávají se vytisknout plakáty a další a další.
Týden před samotným plesem, přesněji v neděli se naše čtyři skupiny vydali pozvat na ples naše spoluobčany. Letos se kromě zkušených zvalců vydali do ulic naší obce i nový členové, aby poznali jednotlivé části obce a aby se také dozvěděli, jak tato činnost může být náročná, hlavě po stránce konzumace nápojů na zahřátí 😊
Předprodej vstupenek jsme svěřili Elektro-servisu Liška, který už se této úlohy zhostil po třetí v řadě.
Ale pojďme již k samotnému plesu. V den jeho konání jsme se sešli krátce po obědě v naší hasičské zbrojnici a naložili do Transita věcné dary do tomboly a materiál na výzdobu sálu.
Po příjezdu do sokolovny jsme si jako obvykle rozdělili úkoly. děvčata se chopila přípravy tomboly a ostatní započaly s urovnáním stolů a výzdobou.
Ceny do tomboly přinese každý člen našeho sboru a samozřejmě také naši sponzoři. Ti přispívají buďto věcným darem, nebo i finanční částkou, za kterou potom ceny do tomboly nakoupíme.
Letos se nám dary do tomboly zaplnila takřka polovina sálu a k našemu úžasu bylo po rozdělení a označení cen na seznamu krásné číslo 457. Takto bohatou tombolu jsme ještě nikdy neměli.
Vše bylo připraveno, takže už se jen hodit do gala a ples může začít.
Po osmé hodině večerní začal náš ples. K tanci a poslechu hrála skupina Forte, bez které si snad už nás ples ani nedovedeme představit, a která svým výkonem opět dokázala, že je to skupina na správném místě. Lístky do tomboly se začaly prodávat v půl jedenácté a fronta, která se vytvořila u prodejního stolu, byla takřka přes celý sál. Lístky byly prodány do posledního. Vydávání cen z tomboly jsme zahájili v půl dvanácté a pro jejich velký počet se poslední ceny vydaly až po jedné hodině ranní.
Hudba hrála až do tří hodin do rána a i v tuto pokročilou dobu bylo v sále sokolovny několik desítek hostů.
Na závěr samozřejmě přijde poděkování.
Děkuji všem sponzorům, bez kterých by jsme nemohli nabídnout tak bohatou tombolu.
Děkuji všem hostům, kterých se sešlo krásných 262. Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě a v neposlední řadě také kapele Forte, která byla opět úžasná.
Za sebe hodnotím ples jako vydařený a již teď se těším na příští rok, kdy budeme opět pořádat hasičský ples, tentokrát 13.února 2021.

Dominik Šandorka
Velitel sboru


Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook

SuperWebTricks Loading...